| Tillverkarens artikelnummer : | MK3771-17R | RoHs status : | Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | IDT (Integrated Device Technology) | Lager skick : | 5742 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | MK3771-17R.pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | MK3771-17R |
|---|---|
| Tillverkare | IDT (Integrated Device Technology) |
| Beskrivning | IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse |
| Tillgänglig kvantitet | 5742 pcs |
| Datablad | MK3771-17R.pdf |
| Spänning - Tillförsel | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Typ | Clock/Frequency Synthesizer |
| Leverantörs Device Package | 28-QSOP |
| Serier | - |
| Förhållande - Ingång: Utgång | 1:8 |
| Förpackning | Tube |
| Förpackning / Fodral | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | Yes |
| Produktion | CMOS |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Inmatning | Crystal |
| Frekvens - Max | 108MHz |
| Delare / Multiplikator | No/Yes |
| Differential - Ingång: Utgång | No/No |
| Bas-delenummer | MK3771-17 |







IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP
IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP
IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOIC

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC
IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOIC
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESIZR 8SOIC

IC VCXO/PLL CLK SYNTHESZR 28SSOP
IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOP