Artikelnummer:TLE72593GEXUMA1
- Datum: 2023/11/28
- Varaktighet: 10 sekunder
- Video-storlek: 4.52 MB
- Videoklipp



| Tillverkarens artikelnummer : | TLE72092RAUMA4 |
|---|---|
| RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Lager skick : | 28535 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC MOTOR DRIVER SPI 20DSO |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | TLE72092RAUMA4.pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | TLE72092RAUMA4 |
|---|---|
| Tillverkare | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Beskrivning | IC MOTOR DRIVER SPI 20DSO |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 28535 pcs |
| Datablad | TLE72092RAUMA4.pdf |
| Spänning - Tillförsel | 5 V ~ 28 V |
| Spänning - Last | 5 V ~ 28 V |
| Teknologi | CMOS |
| Leverantörs Device Package | PG-DSO-20-37 |
| Stegupplösning | - |
| Serier | - |
| Förpackning | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Utgångskonfiguration | Half Bridge (2) |
| Andra namn | SP000723090 |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Motortyp - Stepper | - |
| Motortyp - AC, DC | Brushed DC |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Gränssnitt | SPI |
| Fungera | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| detaljerad beskrivning | Motor Driver CMOS SPI PG-DSO-20-37 |
| Strömutgång | 5A |
| tillämpningar | General Purpose |











IC MOTOR CONTROLLER PAR 48VQFN

IC SW SMART OCTAL LOWSIDE PDSO24

IC MOTOR CONTROLLER PAR 64LQFP
IC MOTOR DRIVER SPI 20DSO
TLE7189 - GATE DRIVER

TLE7230 - SPIDER - SPI DRIVER FO
IC MOTOR DRIVER SPI 20DSO

IC MOTOR CONTROLLER PAR 48VQFN
IC SW SMART OCTAL LOWSIDE PDSO36

IC DRIVER SPI 8CH LS 24-SSOP