| Tillverkarens artikelnummer : | 1210Y0250153JXR | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Knowles Syfer | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 1210Y0250153JXR(1).pdf1210Y0250153JXR(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 1210Y0250153JXR |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Beskrivning | CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 1210Y0250153JXR(1).pdf1210Y0250153JXR(2).pdf |
| Spänningsvärde | 25V |
| Tolerans | ±5% |
| Tjocklek (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier | FlexiCap™ |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 1210 (3225 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | Soft Termination |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 0.015 µF |
| Basproduktnummer | 1210Y |
| tillämpningar | Boardflex Sensitive |







CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210
CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 1210
CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210
CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210
CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210
CAP CER 0.015UF 25V X7R 1210
CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 1210
CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 1210
CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 1210
CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 1210