| Tillverkarens artikelnummer : | 1210Y5006P80DAR | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Knowles Syfer | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 1210Y5006P80DAR(1).pdf1210Y5006P80DAR(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 1210Y5006P80DAR |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Beskrivning | CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 1210Y5006P80DAR(1).pdf1210Y5006P80DAR(2).pdf |
| Spänningsvärde | 500V |
| Tolerans | ±0.5pF |
| Tjocklek (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| Temperatur koefficient | C0G, NP0 (1B) |
| Storlek / Dimension | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier | FlexiCap™ |
| betyg | AEC-Q200 |
| Förpackning / Fodral | 1210 (3225 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | Soft Termination |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 6.8 pF |
| Basproduktnummer | 1210Y |
| tillämpningar | Automotive, Boardflex Sensitive |







CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210
CAP CER 6.8PF 500V C0G/NP0 1210