| Tillverkarens artikelnummer : | 1808Y0630152KDT | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Knowles Syfer | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CAP CER 1500PF 63V X7R 1808 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 1808Y0630152KDT(1).pdf1808Y0630152KDT(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 1808Y0630152KDT |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Beskrivning | CAP CER 1500PF 63V X7R 1808 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 1808Y0630152KDT(1).pdf1808Y0630152KDT(2).pdf |
| Spänningsvärde | 63V |
| Tolerans | ±10% |
| Tjocklek (Max) | 0.079' (2.00mm) |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.177' L x 0.079' W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serier | FlexiCap™ |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 1808 (4520 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | Soft Termination, High Temperature |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 1500 pF |
| Basproduktnummer | 1808Y |
| tillämpningar | High Reliability, Boardflex Sensitive |







CAP CER 1500PF 63V X7R 1808
CAP CER 1500PF 63V X7R 1808
CAP CER 1500PF 63V C0G/NP0 1808
CAP CER 1500PF 63V C0G/NP0 1808
CAP CER 1500PF 63V X7R 1808
CAP CER 1500PF 63V X7R 1808
CAP CER 1500PF 63V C0G/NP0 1808
CAP CER 1500PF 63V X7R 1808
CAP CER 1500PF 63V X7R 1808
CAP CER 1500PF 63V C0G/NP0 1808