| Tillverkarens artikelnummer : | 1825Y0160334JXR | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Knowles Syfer | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CAP CER 0.33UF 16V X7R 1825 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 1825Y0160334JXR(1).pdf1825Y0160334JXR(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 1825Y0160334JXR |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Beskrivning | CAP CER 0.33UF 16V X7R 1825 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 1825Y0160334JXR(1).pdf1825Y0160334JXR(2).pdf |
| Spänningsvärde | 16V |
| Tolerans | ±5% |
| Tjocklek (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.177' L x 0.252' W (4.50mm x 6.40mm) |
| Serier | FlexiCap™ |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 1825 (4564 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | Soft Termination |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 0.33 µF |
| Basproduktnummer | 1825Y |
| tillämpningar | Boardflex Sensitive |







CAP CER 0.33UF 16V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1825
CAP CER 0.33UF 16V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1825
CAP CER 0.33UF 16V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.33UF 16V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.33UF 16V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1825
CAP CER 0.33UF 16V C0G/NP0 1825
CAP CER 0.33UF 16V C0G/NP0 1825