| Tillverkarens artikelnummer : | 2220J5000124JDR | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Knowles Syfer | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 2220J5000124JDR(1).pdf2220J5000124JDR(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 2220J5000124JDR |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Beskrivning | CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 2220J5000124JDR(1).pdf2220J5000124JDR(2).pdf |
| Spänningsvärde | 500V |
| Tolerans | ±5% |
| Tjocklek (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.224' L x 0.197' W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serier | - |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 2220 (5750 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | High Temperature |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 0.12 µF |
| Basproduktnummer | 2220J |
| tillämpningar | High Reliability |







CAP CER 0.012UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.012UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.012UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.012UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.12UF 500V X7R 2220
CAP CER 0.012UF 500V X7R 2220