| Tillverkarens artikelnummer : | 2220Y2K00122MXR | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Knowles Syfer | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CAP CER 1200PF 2KV X7R 2220 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 2220Y2K00122MXR(1).pdf2220Y2K00122MXR(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 2220Y2K00122MXR |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Beskrivning | CAP CER 1200PF 2KV X7R 2220 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 2220Y2K00122MXR(1).pdf2220Y2K00122MXR(2).pdf |
| Spänningsvärde | 2000V (2kV) |
| Tolerans | ±20% |
| Tjocklek (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.224' L x 0.197' W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serier | FlexiCap™ |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 2220 (5750 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | Soft Termination |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 1200 pF |
| Basproduktnummer | 2220Y |
| tillämpningar | Boardflex Sensitive |







CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2220
CAP CER 1200PF 2KV X7R 2220
CAP CER 1200PF 2KV X7R 2220
CAP CER 1200PF 2KV C0G/NP0 2220
CAP CER 1200PF 2KV X7R 2220
CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2220
CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2220
CAP CER 0.012UF 2KV X7R 2220
CAP CER 1200PF 2KV X7R 2220
CAP CER 1200PF 2KV C0G/NP0 2220