| Tillverkarens artikelnummer : | 2225J0100104JXR | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Knowles Syfer | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CAP CER 0.1UF 10V X7R 2225 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 2225J0100104JXR(1).pdf2225J0100104JXR(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 2225J0100104JXR |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Beskrivning | CAP CER 0.1UF 10V X7R 2225 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 2225J0100104JXR(1).pdf2225J0100104JXR(2).pdf |
| Spänningsvärde | 10V |
| Tolerans | ±5% |
| Tjocklek (Max) | 0.098' (2.50mm) |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.224' L x 0.248' W (5.70mm x 6.30mm) |
| Serier | - |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 2225 (5763 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 0.1 µF |
| Basproduktnummer | 2225J |
| tillämpningar | General Purpose |







CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2225
CAP CER 0.1UF 10V X7R 2225
CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2225
CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2225
CAP CER 0.1UF 10V X7R 2225
CAP CER 0.1UF 10V X7R 2225
CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2225
CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2225
CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2225
CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 2225