| Tillverkarens artikelnummer : | AMC1303M0520DWV |
|---|---|
| RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Lager skick : | 4928 pcs Stock |
| Beskrivning : | SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | AMC1303M0520DWV |
|---|---|
| Tillverkare | |
| Beskrivning | SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 4928 pcs |
| Datablad | |
| Spänningskälla | Analog and Digital |
| Spänning - Tillförsel | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Typ | Isolated Module |
| Leverantörs Device Package | 8-SOIC |
| Serier | - |
| Provtagningsfrekvens (per sekund) | 78k |
| Upplösning (bitar) | 16 b |
| Förpackning | Tube |
| Förpackning / Fodral | 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andra namn | 296-47114 |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Antal kanaler | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| detaljerad beskrivning | Isolated Module 16 bit 78k CMOS, Serial 8-SOIC |
| Datagränssnitt | CMOS, Serial |








AMC1303M0520DWV

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

EVAL BOARD FOR AMC1303

AMC1303M0510DWV

AMC1303E2520DWV

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

SMALL REINFORCED ISOLATED MODULA

AMC1303M2520DWV

AMC1303M2510DWV