Artikelnummer:CD74HC4067M96
- Datum: 2023/10/18
- Varaktighet: 10 sekunder
- Video-storlek: 6.87 MB
- Videoklipp



| Tillverkarens artikelnummer : | CD74HC123PWG4 | RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Luminary Micro / Texas Instruments | Lager skick : | 69054 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | CD74HC123PWG4 |
|---|---|
| Tillverkare | |
| Beskrivning | IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 69054 pcs |
| Datablad | |
| Spänning - Tillförsel | 2V ~ 6V |
| Leverantörs Device Package | 16-TSSOP |
| Serier | 74HC |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Förökningsfördröjning | 25ns |
| Förpackning | Tube |
| Förpackning / Fodral | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid | 6 Weeks |
| Logik typ | Monostable |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Oberoende kretsar | 2 |
| detaljerad beskrivning | Monostable Multivibrator 25ns 16-TSSOP |
| Ström - Utgång Hög, Låg | 5.2mA, 5.2mA |
| Bas-delenummer | 74HC123 |











IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP
IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16TSSOP

IC DUAL RETRIG MULTIVIBR 16SO