| Tillverkarens artikelnummer : | THS4271DGN |
|---|---|
| RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Lager skick : | 6362 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC OPAMP VFB 400MHZ 8MSOP |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | THS4271DGN |
|---|---|
| Tillverkare | |
| Beskrivning | IC OPAMP VFB 400MHZ 8MSOP |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 6362 pcs |
| Datablad | |
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±) | 5 V ~ 15 V, ±2.5 V ~ 7.5 V |
| Spänning - Ingångsförskjutning | 5mV |
| Leverantörs Device Package | 8-MSOP-PowerPad |
| Slew Rate | 1000 V/µs |
| Serier | - |
| Förpackning | Tube |
| Förpackning / Fodral | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp | - |
| Andra namn | 296-13659-5 |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid | 20 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Product | 400MHz |
| detaljerad beskrivning | Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad |
| Nuvarande - Tillförsel | 22mA |
| Ström - Utgång / kanal | 160mA |
| Nuvarande - Inmatningsfel | 6µA |
| Bas-delenummer | THS4271 |
| Förstärkare Typ | Voltage Feedback |
| -3db bandbredd | 1.4GHz |








IC OPAMP VFB 400MHZ 8SON

IC OPAMP VFB 400MHZ 8MSOP

IC OPAMP VFB 400MHZ 8VSSOP

IC OPAMP VFB 400MHZ 8SOIC

IC OPAMP VFB 400MHZ 8VSSOP

IC OPAMP VFB 400MHZ 8SOIC

IC OPAMP VFB 400MHZ 8MSOP

IC OPAMP VFB 400MHZ 8VSSOP

IC OPAMP VFB 400MHZ 8MSOP

IC OPAMP VFB 400MHZ 8SOIC