| Tillverkarens artikelnummer : | TMS320C6203BZNY173 | RoHs status : | Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Luminary Micro / Texas Instruments | Lager skick : | 210 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | TMS320C6203BZNY173 |
|---|---|
| Tillverkare | |
| Beskrivning | IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse |
| Tillgänglig kvantitet | 210 pcs |
| Datablad | |
| Spänning - I / O | 3.30V |
| Spänning - kärna | 1.50V |
| Typ | Fixed Point |
| Leverantörs Device Package | 384-FC/CSP (18x18) |
| Serier | TMS320C62x |
| Förpackning | Tray |
| Förpackning / Fodral | 384-FBGA, FCCSPBGA |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 90°C (TC) |
| On-Chip RAM | 896kB |
| Icke-flyktigt minne | External |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid | 8 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Gränssnitt | McBSP |
| Klockfrekvens | - |
| Bas-delenummer | TMS320C6203 |







TMS320 - DIGITAL SIGNAL PROCESSO

IC FIXED-POINT DSP 384-FC/CSP

IC DSP FIXED POINT HP 288-BGA

IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA

IC FIXED-POINT DSP 288-BGA

IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA

IC DSP FIXED-PT 300MHZ 352-FCBGA

IC FIXED-POINT DSP 384-BGA