| Tillverkarens artikelnummer : | MXP4KE33AE3 | RoHs status : | RoHS icke-överensstämmande |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Micrel / Microchip Technology | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO204AL | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | MXP4KE33AE3.pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | MXP4KE33AE3 |
|---|---|
| Tillverkare | Micrel / Microchip Technology |
| Beskrivning | TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO204AL |
| Ledningsfri status / RoHS-status | RoHS icke-överensstämmande |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | MXP4KE33AE3.pdf |
| Spänning - Reverse Standoff (Typ) | 28.2V |
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp | 45.7V |
| Spänning - Uppdelning (Min) | 31.4V |
| Envärdiga kanaler | 1 |
| Typ | Zener |
| Leverantörs Device Package | DO-204AL (DO-41) |
| Serier | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Förpackning / Fodral | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 9A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Basproduktnummer | P4KE33 |
| tillämpningar | General Purpose |







TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO204AL
TVS DIODE 300VWM 482VC DO204AL
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO204AL
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO204AL
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO204AL
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO204AL
TVS DIODE 300VWM 482VC DO204AL
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO204AL
TVS DIODE 28.2VWM 45.7VC DO204AL
TVS DIODE 300VWM 482VC DO204AL