| Tillverkarens artikelnummer : | SY89231UMG-TR | RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Micrel / Microchip Technology | Lager skick : | 3052 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC CLOCK DIVIDER LVDS 16MLF | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | SY89231UMG-TR.pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | SY89231UMG-TR |
|---|---|
| Tillverkare | Micrel / Microchip Technology |
| Beskrivning | IC CLOCK DIVIDER LVDS 16MLF |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 3052 pcs |
| Datablad | SY89231UMG-TR.pdf |
| Spänning - Tillförsel | 2.375 V ~ 2.625 V |
| Typ | Clock Divider |
| Leverantörs Device Package | 16-MLF® (3x3) |
| Serier | Precision Edge® |
| Förhållande - Ingång: Utgång | 1:1 |
| Förpackning | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | 16-VFQFN Exposed Pad, 16-MLF® |
| PLL | No |
| Produktion | LVDS |
| Andra namn | SY89231UMG TR SY89231UMG TR-ND |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Inmatning | CML, LVDS, PECL |
| Frekvens - Max | 3.2GHz |
| Delare / Multiplikator | Yes/No |
| Differential - Ingång: Utgång | Yes/Yes |
| Bas-delenummer | SY89231 |








IC CLOCK DIVIDER LVPECL 16-MLF

IC CLK DIVIDER /3/5 LVDS 16MLF

IC CLK DIVIDER /3/5 LVDS 16-MLF

IC CLOCK DIVIDER LVDS 16-MLF

IC CLOCK DIVIDER LVPECL 16-MLF
IC RCVR/BUFFER PECL/ECL 8-MLF
IC RECEIVER DIFF 3.3V/5V 8-MLF
IC DELAY LINE 1024TAP PROG 32MLF
IC RCVR ENH DIFF PECL/ECL 8-MLF
IC DELAY LINE 1024TAP PROG 32MLF