| Tillverkarens artikelnummer : | G3VM-81G1 |
|---|---|
| RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | Omron |
| Lager skick : | 53895 pcs Stock |
| Beskrivning : | SSR RELAY SPST-NO 350MA 0-80V |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | G3VM-81G1(1).pdfG3VM-81G1(2).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | G3VM-81G1 |
|---|---|
| Tillverkare | Omron |
| Beskrivning | SSR RELAY SPST-NO 350MA 0-80V |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 53895 pcs |
| Datablad | G3VM-81G1(1).pdfG3VM-81G1(2).pdf |
| Spänning - Last | 0V ~ 80V |
| Spänning - ingång | 1.15VDC |
| Avslutningsstil | Gull Wing |
| Leverantörs Device Package | 4-SOP |
| Serier | G3VM |
| Förpackning | Tube |
| Förpackning / Fodral | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Utmatningstyp | AC, DC |
| Andra namn | G3VM81G1 Z2459 |
| On-State Resistance (Max) | 1.2 Ohms |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Ladda ström | 350mA |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| detaljerad beskrivning | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Krets | SPST-NO (1 Form A) |







SSR RELAY SPST-NO 40MA 0-80V
SSR RELAY SPST-NO 40MA 0-80V
SSR RELAY SPST-NO 400MA 0-75V
SSR RELAY SPST-NO 350MA 0-80V
SSR RELAY SPDT 400MA 0-60V
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-80V
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-80V
SSR RELAY SPST-NC 500MA 0-60V
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-400V
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-400V