| Tillverkarens artikelnummer : | ERJ-PA3J132V |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Panasonic |
| Lager skick : | 19176 pcs Stock |
| Beskrivning : | RES SMD 1.3K OHM 5% 1/3W 0603 |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | ERJ-PA3J132V(1).pdfERJ-PA3J132V(2).pdfERJ-PA3J132V(3).pdfERJ-PA3J132V(4).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | ERJ-PA3J132V |
|---|---|
| Tillverkare | Panasonic |
| Beskrivning | RES SMD 1.3K OHM 5% 1/3W 0603 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | 19176 pcs |
| Datablad | ERJ-PA3J132V(1).pdfERJ-PA3J132V(2).pdfERJ-PA3J132V(3).pdfERJ-PA3J132V(4).pdf |
| Tolerans | ±5% |
| Temperatur koefficient | ±200ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | 0603 |
| Storlek / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serier | ERJ-PA3 |
| Motstånd | 1.3 kOhms |
| betyg | AEC-Q200 |
| Effekt (Watt) | 0.333W, 1/3W |
| Förpackning / Fodral | 0603 (1608 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Funktioner | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Thick Film |
| Basproduktnummer | ERJ-PA |







RES 1.3M 5% 1/3W 0603
RES SMD 13K OHM 5% 1/3W 0603
RES SMD 130 OHM 5% 1/3W 0603
RES SMD 13 OHM 5% 1/3W 0603
RES SMD 150 OHM 5% 1/3W 0603
RES 1.2M OHM 5% 14W 0603
RES SMD 12K OHM 5% 1/3W 0603
RES SMD 120K OHM 5% 1/3W 0603
RES SMD 15 OHM 5% 1/3W 0603
RES SMD 130K OHM 5% 1/3W 0603