| Tillverkarens artikelnummer : | ERJ-U1DF3321U |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Panasonic |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | RES 3.32K OHM 1% 3/4W 2010 SMD |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | ERJ-U1DF3321U.pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | ERJ-U1DF3321U |
|---|---|
| Tillverkare | Panasonic |
| Beskrivning | RES 3.32K OHM 1% 3/4W 2010 SMD |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | ERJ-U1DF3321U.pdf |
| Tolerans | ±1% |
| Temperatur koefficient | ±100ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | 2010 |
| Storlek / Dimension | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Serier | ERJ-U1D |
| Motstånd | 3.32 kOhms |
| betyg | AEC-Q200 |
| Effekt (Watt) | 0.75W, 3/4W |
| Förpackning / Fodral | 2010 (5025 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funktioner | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Thick Film |
| Basproduktnummer | ERJ-U1 |







RES 3.3K OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 33 OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 33K OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 340 OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 330K OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 330 OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 33.2K OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 33.2 OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 332 OHM 1% 3/4W 2010 SMD
RES 332K OHM 1% 3/4W 2010 SMD