| Tillverkarens artikelnummer : | 3270431 |
|---|---|
| RoHs status : | Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | Phoenix Contact |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | TERM BLK MARSHALLING 4POS 11.0MM |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 3270431.pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 3270431 |
|---|---|
| Tillverkare | Phoenix Contact |
| Beskrivning | TERM BLK MARSHALLING 4POS 11.0MM |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 3270431.pdf |
| Wire Gauge eller Range - mm² | 0.14-2.5mm² |
| Wire Gauge eller Range - AWG | 12-26 AWG |
| Spänning - IEC | 500 V |
| Typ | Marshalling Connector |
| Avslutningsstil | Push In, Spring |
| Terminal - Bredd | 11.0mm |
| Stripping Längd | 10mm |
| Serier | CLIPLINE PT |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | - |
| Antal positioner | 4 |
| Antal nivåer | 1 |
| Monteringstyp | Panel Mount |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Material - Isolering | Polyamide (PA), Nylon |
| Längd | 0.338' (8.59mm) |
| Bostadsfärg | Gray |
| Höjd (Max) | 1.181' (30.00mm) |
| Funktioner | - |
| Nuvarande - IEC | 17.5 A |







TERM BLK MARSHALLING 3POS 11.0MM
TERM BLK MARSHALLING 4POS 11.0MM
CONN SPADE TERM 16-22AWG #6 RED
TERM BLK MARSHALLING 4POS 11.0MM
TERM BLK MARSHALLING 4POS 11.0MM
TERM BLK MARSHALLING 3POS 11.0MM
TERM BLK MARSHALLING 4POS 11.0MM
TERM BLK MARSHALLING 3POS 11.0MM
TERM BLK MARSHALLING 4POS 11.0MM
TERM BLK MARSHALLING 4POS 11.0MM