| Tillverkarens artikelnummer : | RMCF2512FT665R |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | RES 665 OHM 1% 1W 2512 |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | RMCF2512FT665R(1).pdfRMCF2512FT665R(2).pdfRMCF2512FT665R(3).pdfRMCF2512FT665R(4).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | RMCF2512FT665R |
|---|---|
| Tillverkare | Stackpole Electronics, Inc. |
| Beskrivning | RES 665 OHM 1% 1W 2512 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | RMCF2512FT665R(1).pdfRMCF2512FT665R(2).pdfRMCF2512FT665R(3).pdfRMCF2512FT665R(4).pdf |
| Tolerans | ±1% |
| Temperatur koefficient | ±100ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | 2512 |
| Storlek / Dimension | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| Serier | RMCF |
| Motstånd | 665 Ohms |
| betyg | AEC-Q200 |
| Effekt (Watt) | 1W |
| Förpackning / Fodral | 2512 (6432 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funktioner | Automotive AEC-Q200 |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Thick Film |







RES 680 OHM 1% 1W 2512
RES 665K OHM 1% 1W 2512
RES 649K OHM 1% 1W 2512
RES 66.5 OHM 1% 1W 2512
RES 680K OHM 1% 1W 2512
RES 66.5K OHM 1% 1W 2512
RES 681K OHM 1% 1W 2512
RES 649 OHM 1% 1W 2512
RES 64.9 OHM 1% 1W 2512
RES 64.9K OHM 1% 1W 2512