| Tillverkarens artikelnummer : | RNCF2512BKE1K60 |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | RES 1.6K OHM 0.1% 3/4W 2512 |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | RNCF2512BKE1K60(1).pdfRNCF2512BKE1K60(2).pdfRNCF2512BKE1K60(3).pdfRNCF2512BKE1K60(4).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | RNCF2512BKE1K60 |
|---|---|
| Tillverkare | Stackpole Electronics, Inc. |
| Beskrivning | RES 1.6K OHM 0.1% 3/4W 2512 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | RNCF2512BKE1K60(1).pdfRNCF2512BKE1K60(2).pdfRNCF2512BKE1K60(3).pdfRNCF2512BKE1K60(4).pdf |
| Tolerans | ±0.1% |
| Temperatur koefficient | ±25ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | 2512 |
| Storlek / Dimension | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| Serier | RNCF |
| Motstånd | 1.6 kOhms |
| betyg | AEC-Q200 |
| Effekt (Watt) | 0.75W, 3/4W |
| Förpackning / Fodral | 2512 (6432 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funktioner | Automotive AEC-Q200 |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Thin Film |
| Basproduktnummer | RNCF2512B |








RES 1.58K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.78K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.47K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.65K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.43K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.69K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.74K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.54K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.62K OHM 0.1% 3/4W 2512

RES 1.5K OHM 0.1% 3/4W 2512