| Tillverkarens artikelnummer : | ACK58DKBS | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Sullins Connector Solutions | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | ACK58DKBS(1).pdfACK58DKBS(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | ACK58DKBS |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Beskrivning | CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | ACK58DKBS(1).pdfACK58DKBS(2).pdf |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.156' (3.96mm) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 150°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 58 |
| Antal positioner | 116 |
| Monteringstyp | Through Hole, Right Angle |
| Material - Isolering | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Funktioner | Bi-Level - High Density |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Beryllium Copper |
| Kontakt Slutför tjocklek | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge, Bi-Level |
| Korttjocklek | 0.062' (1.57mm) |
| Basproduktnummer | ACK58 |








CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 120POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156

CONN EDGE DUAL FML 116POS 0.156