| Tillverkarens artikelnummer : | ECC50DPEI |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Sullins Connector Solutions |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100 |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | ECC50DPEI(1).pdfECC50DPEI(2).pdfECC50DPEI(3).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | ECC50DPEI |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Beskrivning | CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | ECC50DPEI(1).pdfECC50DPEI(2).pdfECC50DPEI(3).pdf |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 50 |
| Antal positioner | 100 |
| Monteringstyp | Through Hole, Right Angle |
| Material - Isolering | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Hairpin Bellows |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakt Slutför tjocklek | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | - |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062" (1.57mm) |
| Basproduktnummer | ECC50 |








CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100

CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100