| Tillverkarens artikelnummer : | GCE26DHFT | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Sullins Connector Solutions | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | GCE26DHFT(1).pdfGCE26DHFT(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | GCE26DHFT |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Beskrivning | CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | GCE26DHFT(1).pdfGCE26DHFT(2).pdf |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.039' (1.00mm) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 26 |
| Antal positioner | 52 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Material - Isolering | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Hairpin Bellows |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakt Slutför tjocklek | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062' (1.57mm) |
| Basproduktnummer | GCE26 |








CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.039

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.039