| Tillverkarens artikelnummer : | GCM06DREI |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Sullins Connector Solutions |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156 |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | GCM06DREI(1).pdfGCM06DREI(2).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | GCM06DREI |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Beskrivning | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | GCM06DREI(1).pdfGCM06DREI(2).pdf |
| Uppsägning | Solder Eyelet(s) |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.156' (3.96mm) |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 6 |
| Antal positioner | 12 |
| Monteringstyp | Panel Mount |
| Material - Isolering | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Full Bellows |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakt Slutför tjocklek | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062' (1.57mm) |
| Basproduktnummer | GCM06 |








CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156