| Tillverkarens artikelnummer : | TG32-L15GM33T1-125.000M |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Transko |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | TG32-L15GM33T1-125.000M(1).pdfTG32-L15GM33T1-125.000M(2).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | TG32-L15GM33T1-125.000M |
|---|---|
| Tillverkare | Transko |
| Beskrivning | XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | TG32-L15GM33T1-125.000M(1).pdfTG32-L15GM33T1-125.000M(2).pdf |
| Spänning - Tillförsel | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serier | TG32 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 6-SMD, No Lead |
| Paket | Strip |
| Produktion | LVDS |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±15ppm |
| Frekvens | 125 MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 45mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | - |
| Basresonatorn | Crystal |
| Absolut Pull Range (APR) | - |







XTAL OSC XO 125.0000MHZ 6PAD SMD
XTAL OSC XO 122.8800MHZ 6PAD SMD

TONE GENERATOR AND
THERMISTOR NTC 10KOHM 3434K BEAD
XTAL OSC XO 148.425824MHZ 6PAD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ 6PAD SMD

TOGGLE SWITCH GRD W/REV KEY WAY
FUNCTION GENERATOR 3MHZ LCD
XTAL OSC XO 148.3516MHZ 6PAD