| Tillverkarens artikelnummer : | VI-B3D-CW-F2 | RoHs status : | RoHS icke-överensstämmande |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Vicor | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | DC DC CONVERTER 85V 100W | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | VI-B3D-CW-F2(1).pdfVI-B3D-CW-F2(2).pdfVI-B3D-CW-F2(3).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | VI-B3D-CW-F2 |
|---|---|
| Tillverkare | Vicor |
| Beskrivning | DC DC CONVERTER 85V 100W |
| Ledningsfri status / RoHS-status | RoHS icke-överensstämmande |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | VI-B3D-CW-F2(1).pdfVI-B3D-CW-F2(2).pdfVI-B3D-CW-F2(3).pdf |
| Spänning - utgång 3 | - |
| Spänning - utgång 2 | - |
| Spänning - utgång 1 | 85V |
| Spänning - Isolering | 3 kV |
| Spänning - Ingång (Min) | 42V |
| Spänning - Ingång (Max) | 60V |
| Typ | Isolated Module |
| Storlek / Dimension | 4.60' L x 1.86' W x 1.05' H (116.8mm x 47.2mm x 26.7mm) |
| Serier | VI-200™ (100W) |
| Effekt (Watt) | 100 W |
| Förpackning / Fodral | Full Brick |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 85°C |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Funktioner | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Effektivitet | 90% |
| Ström - Utgång (Max) | 1.18A |
| Basproduktnummer | VI-B3D |
| tillämpningar | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 85V 100W

DC DC CONVERTER 85V 100W

DC DC CONVERTER 85V 100W

DC DC CONVERTER 85V 75W

DC DC CONVERTER 85V 100W

DC DC CONVERTER 85V 150W

DC DC CONVERTER 85V 100W

DC DC CONVERTER 85V 100W

DC DC CONVERTER 85V 75W

DC DC CONVERTER 85V 150W