| Tillverkarens artikelnummer : | 1881650000 |
|---|---|
| RoHs status : | Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | Weidmuller |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CONN TERM BLK DISCONN 10-26AWG |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 1881650000.pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 1881650000 |
|---|---|
| Tillverkare | Weidmuller |
| Beskrivning | CONN TERM BLK DISCONN 10-26AWG |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | 1881650000.pdf |
| Wire Gauge eller Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Wire Gauge eller Range - AWG | 10-26 AWG |
| Spänning - UL | 300V |
| Spänning - IEC | 500V |
| Typ | Disconnect |
| Avslutningsstil | Screw |
| Terminal - Bredd | 6.0mm |
| Stripping Längd | 10mm |
| Serier | W |
| Paket | Bulk |
| Antal positioner | 2 |
| Antal nivåer | 1 |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Material - Isolering | Thermoplastic, Wemid |
| Säkringstyp | - |
| Funktioner | - |
| Koppla bort typ | Component, Removable Plug |
| Nuvarande - UL | 8 A |
| Nuvarande - IEC | 10 A |
| Färg | Beige |







CONN Y-ADPT 5P-5/5P M-F/F INLINE
TERM BLOCK HDR 9POS VERT 2.5MM
8 BUSHEL CAPACITY X-CART COLLAPS

CONN TERM BLK END PLATE BEIGE
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 2.5MM
RUBBERMAID (2) 4 BUSHEL CAP. X-C
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 2.5MM
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 2.5MM
RUBBERMAID 4 BUSHEL CAPACITY X-C
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 2.5MM