| Tillverkarens artikelnummer : | 15435385A9050 |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Wurth Electronics |
| Lager skick : | 175 pcs Stock |
| Beskrivning : | LED IR 855NM 1A SMD |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | 15435385A9050(1).pdf15435385A9050(2).pdf15435385A9050(3).pdf15435385A9050(4).pdf15435385A9050(5).pdf15435385A9050(6).pdf15435385A9050(7).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | 15435385A9050 |
|---|---|
| Tillverkare | Wurth Electronics |
| Beskrivning | LED IR 855NM 1A SMD |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | 175 pcs |
| Datablad | 15435385A9050(1).pdf15435385A9050(2).pdf15435385A9050(3).pdf15435385A9050(4).pdf15435385A9050(5).pdf15435385A9050(6).pdf15435385A9050(7).pdf |
| Våglängd | 855nm |
| Spänning - Framåt (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Visningsvinkel | 90° |
| Typ | Infrared (IR) |
| Serier | WL-SIMW |
| Radiant intensitet (Ie) Min @ If | 350mW/sr @ 1A (Typ) |
| Förpackning / Fodral | 2-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Orientering | Top View |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Ström - DC Framåt (Om) (Max) | 1A |







WL-SIQW SMT INFRARED QFN LED WAT
BT-P-ESD, FLUTED KNOBS, ZINC-PLA

CBL 4POS MALE TO FMALE 3.28'
WL-SIQW SMT INFRARED QFN LED WAT
LED IR 945NM 1A SMD
WL-SIQW SMT INFRARED QFN LED WAT
WL-SIQW SMT INFRARED QFN LED WAT

CBL 4POS MALE TO FMALE 1.64'
LED IR 855NM 1A SMD
LED IR 945NM 1A SMD