| Tillverkarens artikelnummer : | ZLP32300S2808C00TR | RoHs status : | RoHS icke-överensstämmande |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Zilog | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SOIC | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | ZLP32300S2808C00TR.pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | ZLP32300S2808C00TR |
|---|---|
| Tillverkare | Zilog |
| Beskrivning | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SOIC |
| Ledningsfri status / RoHS-status | RoHS icke-överensstämmande |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | ZLP32300S2808C00TR.pdf |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 2V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 28-SOIC |
| Fart | 8MHz |
| Serier | Crimzon™ ZLP |
| RAM-storlek | 237 x 8 |
| Programminne Typ | OTP |
| Programminnesstorlek | 8KB (8K x 8) |
| kringutrustning | Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, WDT |
| Förpackning / Fodral | 28-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Oscillatortyp | Internal |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal I / O | 24 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| EEPROM-storlek | - |
| Datakonverterare | - |
| Kärnstorlek | 8-Bit |
| Core Processor | Z8 |
| Anslutningar | - |
| Basproduktnummer | ZLP32300 |








IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SOIC

IC MCU 8BIT 8KB OTP 28SOIC

IC MCU 8BIT 4KB OTP 28SOIC

IC MCU 8BIT 16KB OTP 28SOIC

IC MCU 8BIT 32KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 32KB OTP 20SOIC

IC MCU 8BIT 16KB OTP 28SOIC
IC MCU 8BIT 32KB OTP 20SOIC

IC MCU 8BIT 32KB OTP 20SOIC
IC MCU 8BIT 16KB OTP 28SOIC