| Tillverkarens artikelnummer : | CLC420AWGFQML |
|---|---|
| RoHs status : | RoHS icke-överensstämmande |
| Tillverkare / Brand : | National Semiconductor |
| Lager skick : | 152 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 10CFP |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | CLC420AWGFQML |
|---|---|
| Tillverkare | |
| Beskrivning | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 10CFP |
| Ledningsfri status / RoHS-status | RoHS icke-överensstämmande |
| Tillgänglig kvantitet | 152 pcs |
| Datablad | |
| Spänningsspänning (min) | 10 V |
| Spänningsspänning (max) | 10 V |
| Spänning - Ingångsförskjutning | 2 mV |
| Leverantörs Device Package | 10-CFP |
| Slew Rate | 750V/µs |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 10-CSOIC (0.241", 6.12mm Width) |
| Paket | Tray |
| Utmatningstyp | - |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gain Bandwidth Product | 35 MHz |
| Nuvarande - Tillförsel | - |
| Ström - Utgång / kanal | 50 mA |
| Nuvarande - Inmatningsfel | 10 µA |
| Förstärkare Typ | Voltage Feedback |
| -3db bandbredd | 45 MHz |








IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 10CFP

IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 20LCCC

IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8MDIP

IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14DIP

IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8CDIP

IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8CDIP

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8CDIP

IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8MDIP
IC OP AMP LO NOISE WIDE 8-SOIC

IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8CDIP