| Tillverkarens artikelnummer : | MAX3226ECUE+T | RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Maxim Integrated | Lager skick : | 366 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC TXRX RS232 250KBPS SD 16TSSOP | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | MAX3226ECUE+T |
|---|---|
| Tillverkare | |
| Beskrivning | IC TXRX RS232 250KBPS SD 16TSSOP |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 366 pcs |
| Datablad | |
| Spänning - Tillförsel | 3 V ~ 5.5 V |
| Typ | Transceiver |
| Leverantörs Device Package | 16-TSSOP |
| Serier | - |
| Receiver Hysteresis | 500mV |
| Protokoll | RS232 |
| Förpackning | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivrutiner / mottagare | 1/1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | Full |
| detaljerad beskrivning | 1/1 Transceiver Full RS232 16-TSSOP |
| Datahastighet | 250kbps |
| Bas-delenummer | MAX3226 |








IC TXRX RS232 250KBPS SD 16TQFN

IC TXRX RS232 250KBPS SD 16TQFN

IC TXRX RS232 250KBPS SD 16TSSOP

IC TXRX RS232 250KBPS SD 16TQFN

IC TXRX RS232 250KBPS SD 16TQFN

IC TXRX RS232 250KBPS SD 16-SSOP

IC TXRX RS-232 W/SHTDWN 16-SSOP

IC TXRX RS-232 W/SHTDWN 16-SSOP

IC TXRX RS232 250KBPS SD 16-SSOP

IC