| Tillverkarens artikelnummer : | MAX6722AUTSDD3+T | RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Maxim Integrated | Lager skick : | 4375 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC SUPERVISOR MPU SOT23-6 | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | MAX6722AUTSDD3+T |
|---|---|
| Tillverkare | |
| Beskrivning | IC SUPERVISOR MPU SOT23-6 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 4375 pcs |
| Datablad | |
| Spänning - tröskelvärde | 0.788V, 2.925V |
| Typ | Multi-Voltage Supervisor |
| Leverantörs Device Package | SOT-23-6 |
| Serier | - |
| Återställ Timeout | 140 ms Minimum |
| Återställa | Active Low |
| Förpackning | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | SOT-23-6 |
| Produktion | Push-Pull, Totem Pole |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal övervakade volymer | 2 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| detaljerad beskrivning | Supervisor Push-Pull, Totem Pole 2 Channel SOT-23-6 |
| Bas-delenummer | MAX6722A |







IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6

IC SUPERVISOR MPU SOT23-6
IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6

MAX6722AUTSYD3+

IC SUPERVISOR

IC SUPERVISOR MPU SOT23-6

MAX6722AUTSVD3+

IC SUPERVISOR MPU SOT23-6
IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6

IC SUPERVISOR MPU SOT23-6