| Tillverkarens artikelnummer : | G3PX-260EC-CT10 | RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Omron Automation & Safety | Lager skick : | 31 pcs Stock |
| Beskrivning : | CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | G3PX-260EC-CT10.pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | G3PX-260EC-CT10 |
|---|---|
| Tillverkare | Omron Automation & Safety |
| Beskrivning | CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 31 pcs |
| Datablad | G3PX-260EC-CT10.pdf |
| Vikt | 3.8 lbs (1.7kg) |
| Spänning - Tillförsel | 100/110VAC, 200/230VAC |
| Typ | Power Controller |
| Avslutningsstil | Screw Terminal |
| Serier | G3PX, EC |
| Panelutskriftsmått | - |
| Utmatningstyp | Relay |
| Andra namn | G3PX/260EC/CT10 G3PX260ECCT10 |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 65°C |
| Antal tecken per rad | - |
| Monteringstyp | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Inmatningsområde | 4 ~ 20mA, 1 ~ 24VDC |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | Heater Fault Detection |
| Bildskärmstyp | - |
| Visa tecken - Höjd | - |
| detaljerad beskrivning | Power Controller 100/110VAC, 200/230VAC Chassis Mount |
| Kontroll metod | - |
| kommunikationer | - |








CONTROL PWR 100/110V 200/230V

CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT

CONTROL PWR 100/110V 200/230V

CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT

CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT

CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT

CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT

CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT

CONTROL PWR 100/110V 200/230V

CONTROL PWR RELAY OUT CHASSIS MT