| Tillverkarens artikelnummer : | TSX562IYST | RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | STMicroelectronics | Lager skick : | 850 pcs Stock |
| Beskrivning : | IC OPAMP 16V CMOS SOT23-58MSOP | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | TSX562IYST.pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | TSX562IYST |
|---|---|
| Tillverkare | STMicroelectronics |
| Beskrivning | IC OPAMP 16V CMOS SOT23-58MSOP |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | 850 pcs |
| Datablad | TSX562IYST.pdf |
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±) | 3 V ~ 16 V |
| Spänning - Ingångsförskjutning | 1mV |
| Leverantörs Device Package | 8-MiniSO |
| Slew Rate | 1.1 V/µs |
| Serier | Automotive, AEC-Q100 |
| Förpackning | Cut Tape (CT) |
| Förpackning / Fodral | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp | - |
| Andra namn | 497-14403-1 |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar | 2 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid | 38 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Product | 900kHz |
| detaljerad beskrivning | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-MiniSO |
| Nuvarande - Tillförsel | 360µA |
| Ström - Utgång / kanal | 92mA |
| Nuvarande - Inmatningsfel | 100pA |
| Bas-delenummer | TSX562 |
| Förstärkare Typ | General Purpose |








IC OP AMP GP 900KHZ 14TSSOP
IC OPAMP 16V CMOS SOT23-5

IC OPAMP 16V CMOS SOT23-58MSOP

IC OPAMP GP 900KHZ 8MINISO
IC OPAMP GP 900KHZ 8DFN

IC OP AMP GP 900KHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 900KHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 900KHZ 8MINISO

IC OPAMP GP 900KHZ 14TSSOP
IC OPAMP GP 900KHZ 16QFN