| Tillverkarens artikelnummer : | MMT-133-01-S-SH-K |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Samtec, Inc. |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CONN HEADER SMD R/A 33POS 2MM |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | MMT-133-01-S-SH-K |
|---|---|
| Tillverkare | Samtec, Inc. |
| Beskrivning | CONN HEADER SMD R/A 33POS 2MM |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | |
| Spänningsvärde | - |
| Uppsägning | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| omgivande | Unshrouded |
| Serier | MMT |
| Row Spacing - Parning | - |
| Pitch - Parning | 0.079" (2.00mm) |
| Paket | Tube |
| Total kontaktlängd | - |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner laddade | All |
| Antal positioner | 33 |
| Monteringstyp | Surface Mount, Right Angle |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Isoleringsmaterial | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Isolationshöjd | 0.079" (2.00mm) |
| Isoleringsfärg | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | Pick and Place |
| Fästningstyp | Push-Pull |
| Current Rating (AMPS) | 3A |
| Kontakt typ | Male Pin |
| Kontakta Form | Square |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakta Längd - Post | - |
| Kontakta Längd - Parning | 0.126" (3.20mm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish - Post | Tin |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold |
| Connector Type | Header |
| Basproduktnummer | MMT-133 |
| tillämpningar | - |








CONN HEADER SMD 66POS 2MM

CONN HEADER SMD 66POS 2MM

CONN HEADER SMD 33POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 66POS 2MM

CONN HEADER SMD 33POS 2MM

CONN HEADER SMD 66POS 2MM

CONN HEADER SMD 33POS 2MM

CONN HEADER SMD 33POS 2MM
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2MM

CONN HEADER SMD 33POS 2MM