| Tillverkarens artikelnummer : | SIT1602AIE7-30E |
|---|---|
| RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | SiTime |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | OSC PROG H/LV-CMOS 3V EN/DS SMD |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | SIT1602AIE7-30E(1).pdfSIT1602AIE7-30E(2).pdfSIT1602AIE7-30E(3).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | SIT1602AIE7-30E |
|---|---|
| Tillverkare | SiTime |
| Beskrivning | OSC PROG H/LV-CMOS 3V EN/DS SMD |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | SIT1602AIE7-30E(1).pdfSIT1602AIE7-30E(2).pdfSIT1602AIE7-30E(3).pdf |
| Spänning - Tillförsel | 3V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | - |
| Storlek / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Serier | SiT1602 |
| betyg | - |
| Programmerbar typ | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Förpackning | Bulk |
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, No Lead |
| Produktion | HCMOS, LVCMOS |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Höjd | 0.031" (0.79mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet (Totalt) | ±20ppm |
| Frekvensstabilitet | - |
| detaljerad beskrivning | XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Ström - Tillförsel (Max) | 4.5mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 4mA |
| Basresonatorn | MEMS |
| Tillgänglig frekvensområde | 3.75MHz ~ 77.76MHz |







OSC PROG H/LV-CMOS 3V STBY SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS
OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V STBY SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS
OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V STBY SMD
OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V
OSC PROG H/LV-CMOS 2.25-3.63V
OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS