| Tillverkarens artikelnummer : | SIT9002AI-33H18EX |
|---|---|
| RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | SiTime |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V EN/DS |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | SIT9002AI-33H18EX.pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | SIT9002AI-33H18EX |
|---|---|
| Tillverkare | SiTime |
| Beskrivning | OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V EN/DS |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | SIT9002AI-33H18EX.pdf |
| Spänning - Tillförsel | 1.8V |
| Typ | XO (Standard) |
| Spridbandets bandbredd | -4.00%, Down Spread |
| Storlek / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serier | SiT9002 |
| betyg | - |
| Programmerbar typ | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Förpackning | Bulk |
| Förpackning / Fodral | 6-SMD, No Lead |
| Produktion | CML |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Höjd | 0.031" (0.79mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet (Totalt) | - |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| detaljerad beskrivning | XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
| Ström - Tillförsel (Max) | 51mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 10µA |
| Basresonatorn | MEMS |
| Tillgänglig frekvensområde | 1MHz ~ 220MHz |







OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY
OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY
OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V STBY
OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V EN/DS
OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY
OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V STBY
OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V EN/DS
OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V EN/DS
OSC PROG CML CTR SPRD 1.8V EN/DS
OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V EN/DS