| Tillverkarens artikelnummer : | SC1606-102 | RoHs status : | |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Signal Transformer | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | FIXED IND 1MH 100MA 26.8 OHM SMD | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | SC1606-102(1).pdfSC1606-102(2).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | SC1606-102 |
|---|---|
| Tillverkare | Signal Transformer |
| Beskrivning | FIXED IND 1MH 100MA 26.8 OHM SMD |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | SC1606-102(1).pdfSC1606-102(2).pdf |
| Typ | - |
| Tolerans | ±20% |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 0.256' L x 0.220' W (6.50mm x 5.60mm) |
| Skärm | Unshielded |
| Serier | SC1606 |
| betyg | - |
| Q @ Freq | - |
| Förpackning / Fodral | Nonstandard |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Material - Kärna | - |
| Induktansfrekvens - Test | 100 kHz |
| Induktans | 1 mH |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.071' (1.80mm) |
| Frekvens - Självresonans | - |
| DC-resistans (DCR) | 26.8Ohm Max |
| Current Rating (AMPS) | 100 mA |
| Aktuell - mättnad (ISAT) | 80mA |







FIXED IND 22UH 720MA 540MOHM SMD
FIXED IND 1UH 2.45A 90 MOHM SMD
FIXED IND 100UH 300MA 2.6OHM SMD
IC

SAXXIT CABLE CLIP 10MM
FIXED IND 150UH 260MA 3.5OHM SMD
POWER DRAWER CONT.#16 SOC.CRIMP
FIXED IND 1.5UH 1.9A 100MOHM SMD
FIXED IND 10UH 1.05A 300MOHM SMD
FIXED IND 15UH 880MA 400MOHM SMD