| Tillverkarens artikelnummer : | RSMF3JA100K-C1 |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | RES 100K OHM 5% 3W AXIAL |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | RSMF3JA100K-C1(1).pdfRSMF3JA100K-C1(2).pdfRSMF3JA100K-C1(3).pdfRSMF3JA100K-C1(4).pdfRSMF3JA100K-C1(5).pdfRSMF3JA100K-C1(6).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | RSMF3JA100K-C1 |
|---|---|
| Tillverkare | Stackpole Electronics, Inc. |
| Beskrivning | RES 100K OHM 5% 3W AXIAL |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | RSMF3JA100K-C1(1).pdfRSMF3JA100K-C1(2).pdfRSMF3JA100K-C1(3).pdfRSMF3JA100K-C1(4).pdfRSMF3JA100K-C1(5).pdfRSMF3JA100K-C1(6).pdf |
| Tolerans | ±5% |
| Temperatur koefficient | ±200ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | Axial |
| Storlek / Dimension | 0.217' Dia x 0.591' L (5.50mm x 15.00mm) |
| Serier | RSMF |
| Motstånd | 100 kOhms |
| Effekt (Watt) | 3W |
| Förpackning / Fodral | Axial |
| Paket | Tape & Box (TB) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 235°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | Flame Proof, Safety |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Metal Oxide Film |







RES 150 OHM 5% 3W AXIAL
RES 10K OHM 5% 3W AXIAL
RES 180K OHM 5% 3W AXIAL
RES 0.2 OHM 2% 3W AXIAL
RES 0.1 OHM 2% 3W AXIAL
RES 68K OHM 2% 3W AXIAL
RES 10 OHM 5% 3W AXIAL
RES 680 OHM 2% 3W AXIAL
RES 5.1K OHM 2% 3W AXIAL
RES 100 OHM 5% 3W AXIAL