| Tillverkarens artikelnummer : | RSC43DREN-S734 |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Sullins Connector Solutions |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100 |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | RSC43DREN-S734.pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | RSC43DREN-S734 |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Beskrivning | CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | RSC43DREN-S734.pdf |
| Uppsägning | Solder Eyelet(s) |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.100' (2.54mm) |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 43 |
| Antal positioner | 86 |
| Monteringstyp | Free Hanging (In-Line) |
| Material - Isolering | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Kön | Female |
| Fläns Feature | - |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Full Bellows |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Green |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.031' (0.79mm) |
| Basproduktnummer | RSC43 |








CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100