| Tillverkarens artikelnummer : | KRL1632E-M-R022-F-T5 |
|---|---|
| RoHs status : | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillverkare / Brand : | Susumu |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | RES 0.022 OHM 1% 3/4W 1206 |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | KRL1632E-M-R022-F-T5(1).pdfKRL1632E-M-R022-F-T5(2).pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | KRL1632E-M-R022-F-T5 |
|---|---|
| Tillverkare | Susumu |
| Beskrivning | RES 0.022 OHM 1% 3/4W 1206 |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Blyfri / Överensstämmer med RoHS |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | KRL1632E-M-R022-F-T5(1).pdfKRL1632E-M-R022-F-T5(2).pdf |
| Tolerans | ±1% |
| Temperatur koefficient | ±50ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | 1206 |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serier | KRL |
| Motstånd | 22 mOhms |
| Effekt (Watt) | 0.75W, 3/4W |
| Förpackning | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | 1206 (3216 Metric) |
| Andra namn | 408-1574-2 KRL1632EMR022FT5 |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid | 37 Weeks |
| Ledningsfri status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funktioner | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Felaktighet | - |
| detaljerad beskrivning | 22 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil |
| Sammansättning | Metal Foil |







RES 0.039 OHM 1% 3/4W 1206
RES 0.012 OHM 1% 3/4W 1206
RES 0.018 OHM 1% 3/4W 1206
RES 0.01 OHM 1% 3/4W 1206
RES 0.056 OHM 1% 3/4W 1206
RES 0.027 OHM 1% 3/4W 1206
RES 0.009 OHM 2% 3/4W 1206
RES 0.033 OHM 1% 3/4W 1206
RES 0.015 OHM 1% 3/4W 1206
RES 0.047 OHM 1% 3/4W 1206