| Tillverkarens artikelnummer : | DZ100-6 |
|---|---|
| RoHs status : | |
| Tillverkare / Brand : | Tri-Mag, LLC |
| Lager skick : | - |
| Beskrivning : | AC/DC CONVERTER 5V 100W |
| Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | DZ100-6.pdf |
| Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | DZ100-6 |
|---|---|
| Tillverkare | Tri-Mag, LLC |
| Beskrivning | AC/DC CONVERTER 5V 100W |
| Ledningsfri status / RoHS-status | |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | DZ100-6.pdf |
| Spänning - utgång 6 | - |
| Spänning - utgång 4 | - |
| Spänning - utgång 3 | - |
| Spänning - utgång 2 | - |
| Spänning - utgång 1 | 5V |
| Spänning - ingång | 90 ~ 264 VAC |
| Typ | Open Frame |
| Storlek / Dimension | 5.00' L x 3.00' W x 1.18' H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm) |
| Serier | Tri-Mag, DZ100 (100W) |
| Effekt (Watt) | 100W |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (With Derating) |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Chassis Mount |
| Minsta belastning krävs | No |
| Funktioner | PFC, Universal Input |
| Effektivitet | - |
| Ström - Output 1 | 20 A |
| Basproduktnummer | DZ100 |
| Godkännandebyrå | - |
| tillämpningar | ITE (Commercial) |








AC/DC CONVERTER 18V 100W

AC/DC CONVERTER 48V 100W

AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 100W
AC/DC CONVERTER 48V 100W

AC/DC CONVERTER 24V 100W

AC/DC CONVERTER 3.3V 100W

AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 100W
AC/DC CONVERTER 12V 100W
AC/DC CONVERTER 12V 100W

AC/DC CONVERTER 15V 100W