| Tillverkarens artikelnummer : | VI-223-CW-F3 | RoHs status : | RoHS icke-överensstämmande |
|---|---|---|---|
| Tillverkare / Brand : | Vicor | Lager skick : | - |
| Beskrivning : | DC DC CONVERTER 24V 100W | Skicka från : | Hong Kong |
| Datablad : | VI-223-CW-F3(1).pdfVI-223-CW-F3(2).pdfVI-223-CW-F3(3).pdfVI-223-CW-F3(4).pdf | Leveransväg : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Artikelnummer | VI-223-CW-F3 |
|---|---|
| Tillverkare | Vicor |
| Beskrivning | DC DC CONVERTER 24V 100W |
| Ledningsfri status / RoHS-status | RoHS icke-överensstämmande |
| Tillgänglig kvantitet | I lager |
| Datablad | VI-223-CW-F3(1).pdfVI-223-CW-F3(2).pdfVI-223-CW-F3(3).pdfVI-223-CW-F3(4).pdf |
| Spänning - utgång 3 | - |
| Spänning - utgång 2 | - |
| Spänning - utgång 1 | 24V |
| Spänning - Isolering | 3 kV |
| Spänning - Ingång (Min) | 21V |
| Spänning - Ingång (Max) | 56V |
| Typ | Isolated Module |
| Storlek / Dimension | 4.60' L x 1.86' W x 0.79' H (116.8mm x 47.2mm x 20.1mm) |
| Serier | VI-200™ (100W) |
| Effekt (Watt) | 100 W |
| Förpackning / Fodral | Full Brick |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 85°C |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Funktioner | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Effektivitet | 90% |
| Ström - Utgång (Max) | 4.17A |
| Basproduktnummer | VI-223 |
| tillämpningar | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 75W

DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 75W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W

VI-223-07 36V/24V 150W
DC DC CONVERTER 24V 100W
DC DC CONVERTER 24V 100W